Yeni Sayfa 1
 
 
www.yeniden.org.tr   
 

4pt

a

YENİDEN
Etkinlikler
İletişim
Hakkımızda
Eğitim
Danışmanlık
BAĞIMLILIK
Bilgi Merkezi
Önleme Merkezi
Hayatta Kal
Belge Merkezi
YAYINLAR
Bilgi Notu
Broşürler
Raporlar
Kılavuzlar
Kitaplar
Araştırmalar
Filmler
Özel Sayfalar
Okulda Suç ve Şiddet
Ticari Cinsel Sömürü
Sokak Çocukları
Suç ve Ergen
Ergen Üreme Sağlığı
 
 

Reklam

Alkol sorularınız için...

Uyusturucu sorularınız için...

Depresyon sorularınız için...

 

 

 

 

Bu web sitesi, Kültegin Ögel’in danışmanlığında hazırlanmıştır

DİKKAT:
Bu sitede yer alan bazı belgeler Winrar programıyla sıkıştırılmıştır. Ayrıca belgelerin içeriklerini okuyabilmeniz için de Adobe reader'e ihtiyacınız olacaktır. Bu programları indirmek için tıklayın…

Ziyaretçi Sayısı:1468579

www.yeniden.org.tr

      A

      Ana Sayfa  > Danışmanlık

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yeniden olarak dernek bünyesinde danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Verdiğimiz danışmanlık hizmetleri daha çok 18 yaş ve altı riskli davranışlar gösteren gençlere yöneliktir. Derneğimizde bu konuda deneyimli psikolog ve psikiyatristler bu hizmetleri sunmaktadır.

Riskli davranışlar gösteren derken, evden kaçma, şiddete eğilimli olma, uyuşturucu, uyarıcı madde kullanma, yoğun alkol kullanma, suça bulaşma, kendine zarar verme veya kesme gibi davranışları gösteren veya istismara uğramış olanları kast ediyoruz.

Bu çocuk ve gençlere bireysel danışmanlık hizmeti vermenin yanında, onların ebeveynlerine de danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ailelerin bilgilenmesinin ve eğitilmenin bu çocukların tedavisinde önemli bir yer tuttuğuna inanıyoruz.

Çocuk, genç ve ailelerine bireysel danışmanlığın yanında grup eğitimleri ve tedavileri de uygulanmaktadır. Özellikle çocuk ve gençlere yönelik psikososyal beceri kazandırma grupları da (öfke kontrolü, güvenli davranış gibi) yapmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerimiz, derneğe küçük bir bağış karşılığında veya ücretsiz olarak yürütülmektedir. Bu nedenle özellikle gelir düzeyi düşük olanlara hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Görüşmeye gelmek için 0 212 219 03 03 nolu telefondan veya yeniden@yeniden.org.tr adresinden randevu almanız gerekmektedir.

Yeni Sayfa 1
SEÇMELER
Önleme sayfasına filmler ve yeni saydamlar eklendi

Madde kullanımı ve HIV/AIDS kitabı

Sokakta yaşayan ve madde kullanan çocuklar için psikososyal yaklaşım kılavuzu

 

Tüm Hakları Saklıdır. www.yeniden.org.tr 2019                 Tasarım Bayram İLYASOĞLU