YENİDEN

BAĞIMLILIK

YAYINLAR

ÖZEL SAYFALAR

Diğer Linkler

Ana Sayfa  » YENİDEN » Hakkımızda » Ceren Koç, Uzman Psikolog PAYLAŞ  

Ceren Koç, Uzman Psikolog

 

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2009 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Aynı yıl girdiği Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans’ını 2011 yılında obsesif-kompulsif bozukluk üzerine yazdığı proje ile bitirdi. 60 saatlik psikoterapi iç stajını Doğuş Üniversitesi Psikoloji Eğitim Merkezi’nde süpervizyon alarak tamamladı.

2009 yılında gönüllü olarak çalışmaya başladığı Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nde ergenlerle ve gençlerle çalışmanın yanı sıra akademik çalışmalarda ve araştırmalarda yer aldı.

Ulusal ve uluslarası projelerde araştırmacı ve ekip lideri olarak görev yaptı. Dernek bünyesinde verilen eğitimlerde eğitici olarak yer aldı.

Sigara, alkol ve madde bağımlılığı programının (SAMBA) geliştirilmesinde çalıştı. Cezaevi pilot uygulamalarında grup liderliği yaptı.

Bağımlılık Profil İndeksi (BAPI) isimli ölçeğin  geliştirilmesinde yer aldı. Psikologlara verilen SAMBA eğitiminde eğitici olarak görev yaptı.

Farklı alanlarda sorunlar yaşayan birçok ergen ve gençle çalıştı.

Danışan/Hasta görmenin yanı sıra, Yeniden Derneği‘nin yürüttüğü gençlere hizmet veren bir projede çalışan psikologlara eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor ve ekip liderliği yapıyor.

Formal özgeçmiş için tıklayın 

 
 

Tüm Hakları Saklıdır. www.yeniden.org.tr 2019                 Tasarım ve Yazılım Bayram İLYASOĞLU